Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

Kontakt

PUH EMOL Sp. z o. o.
ul. Asesora 76
80-119 Gdańsk
tel./fax: 058 341 50 35
e-mail: biuro@emol.com.pl

NIP: 584-16-82-236
KRS: 0000029043
REGON: 191148177

O nas

Wybór odpowiedniego zarządcy to najtrudniejsze z zadań stojących przed właścicielami nieruchomości i zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy codzienne życie mieszkańców zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane z funkcjonowaniem ich nieruchomości, czy też będą w nich po prostu mieszkać.

EMOL Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od 1996r.

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości poprzez dostarczanie im pakietu usług najwyższej klasy.

W tym celu zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości, księgowych, specjalistów obsługi technicznej - traktujących swą pracę z pasją i entuzjazmem. To dzięki nim nie będą się Państwo musieli martwić o żadne bieżące sprawy Wspólnoty.

W Państwa imieniu zawrzemy umowy z dostawcami mediów, wynegocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczymy nieruchomość, ustalimy zaliczki na pokrycie zarządu nieruchomością wspólną oraz zlecimy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynku. Pomożemy Państwu przy tworzeniu i organizacji nowych Wspólnot Mieszkaniowych, jak również doradzimy w procesie oddzielania się Wspólnot istniejących z gminnych zarządów administracji.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa wymagania współpracujemy z kancelariami prawnymi, firmami ochroniarskimi i porządkowymi.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Copyright © Emol Sp. z o.o. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone