Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

Kontakt

PUH EMOL Sp. z o. o.
ul. Jaśkowa Dolina 47/1
80-286 Gdańsk
tel./fax: 058 341 50 35
e-mail: biuro@emol.com.pl

NIP: 584-16-82-236
KRS: 0000029043
REGON: 191148177
Kapitał zakładowy: 50.000 PLN

O nas

Wybór odpowiedniego zarządcy to najtrudniejsze z zadań stojących przed właścicielami nieruchomości i zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy codzienne życie mieszkańców zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane z funkcjonowaniem ich nieruchomości, czy też będą w nich po prostu mieszkać.

EMOL Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od 1996r. Obecnie w naszym zarządzie lub administracji znajduje się ponad 100 Wspólnot Mieszkaniowych.

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości poprzez dostarczanie im pakietu usług najwyższej klasy.

W tym celu zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości, księgowych, specjalistów obsługi technicznej - traktujących swą pracę z pasją i entuzjazmem. To dzięki nim nie będą się Państwo musieli martwić o żadne bieżące sprawy Wspólnoty.

W Państwa imieniu zawrzemy umowy z dostawcami mediów, wynegocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczymy nieruchomość, ustalimy zaliczki na pokrycie zarządu nieruchomością wspólną oraz zlecimy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynku. Pomożemy Państwu przy tworzeniu i organizacji nowych Wspólnot Mieszkaniowych, jak również doradzimy w procesie oddzielania się Wspólnot istniejących z gminnych zarządów administracji.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa wymagania współpracujemy z kancelariami prawnymi, firmami ochroniarskimi i porządkowymi.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Copyright © Emol Sp. z o.o. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone